Anadolu Gençlik Derneği Esenler Şubesi tarafından Mekke’nin fethinin 1393. yıl dönümü nedeniyle ‘Mekke’nin Fethi ve Kudüs Gecesi’ programı düzenlendi
Anadolu Gençlik Derneği Esenler Şubesi, Mekke’nin fethinin 1393. yıl dönümü dolayısıyla ‘Mekke’nin Fethi ve Kudüs Gecesi’ programı düzenledi. Programda konuşan Anadolu Gençlik Derneği İstanbul İl Başkanı Mehmet Yaroğlu, Kudüs’ün önemini vurgulayarak, Filistin’deki kardeşlerin direnişini örnek gösterdi.