Akşener: Bu ülkenin gençlerini işsiz bırakanlara, buna karşılık danışmanlarına 5-10 maaş ödeyenlere yuh olsun yuh!

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediyesi Projelerinin Tanıtım ve Açılış Töreni’nde konuşuyor. Akşener’in konuşmasından başlıklar şöyle: 

“Türkiye’de uzun zamandır birbirini ittirip kaktıran bir sistemden bugüne farklı görüşlerde, anlayışlarda, farklı çözüm önerilerinde yol yürüyen pek çok siyasi bir araya gelip ortak görüşlerde uzlaştığı bir Millet İttifakı’nı kurduk.

Millet İttifakı’nın bileşenleri, kendi görüşlerini elbette muhafaza etmek kaydıyla Türkiye için ortak projelerde, ortak çalışmalarda bir araya geldiler. Birbirine saygı duyarak bir yolculuk başlattılar.

Bu ülkenin gençlerini işsiz bırakanlara, buna karşılık danışmanlarına 5-10 maaş ödeyenlere yuh olsun yuh!

Mansur Başkanım, hep hayırlı hizmetler sana nasip oldu, niye, çalmıyorsun, kayırmıyorsun, cebe atmıyorsun be başkanım. Harama el uzatmadığın zaman, yandaş kayırmadığın zaman yapılamayan hizmetler, son derece uygun paralarla yapılabiliyormuş.

14 Mayıs günü kullanacağınız oyların önemi burada. Sayın Mansur Yavaş, Ankara’da aday olduğu zaman su, elektrik paralarını toplayacak olan DHKP-C’li ve PKK’lıydı. Sizin evinize PKK’lı geldi mi kardeş? Ben biliyorum Ankaralı kadınlar PKK’lı gelse var ya ayakkabının tersiyle kadınlar kovalar. Sizin gibi ailelerin iş bulmaktan yorulmuş çocukları okuyor faturalarınızı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir