Ayça Ayşin Turan’dan Umut Evirgen açıklaması!

Meslektaşı Alp Navruz’dan ayrıldıktan sonra adı Murat Boz ile anılan Ayça Ayşin Turan’ın, ünlü şarkıcı ile arkadaşlıktan öte bir ilişkileri olmadığı ortaya çıkmıştı. Kısa süre sonra Turan’ın, Tuba Büyüküstün ve Melisa Şenolsun’un ardından bir diğer oyuncu Serenay Sarıkaya ile ilişkisi biten işletmeci Umut Evirgen’e gönlünü kaptırdığı iddia edilmişti.

30 yaşındaki güzel, önceki gün Etiler’deki bir benzin istasyonundaydı. İstasyonun marketinden çıkarken objektiflere takılan Ayça Ayşin Turan, gazetecileri karşısında görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

“BUNCA ACI VARKEN BUNLARI KONUŞMAYALIM”

Magazin gündeminden düşmeyen oyuncu, hakkında çıkan aşk haberleri sorulunca, “Gerçekten bunları konuşmanın ne yeri ne de zamanı. Bunca acı varken bunları konuşmayalım” diyerek, aracına doğru yöneldi.

Alp Navruz ile Ayşa Ayçin Turan, Ekim 2022’de bir yıllık ilişkilerine nokta koydu

“YOK ÖYLE BİR ŞEY”

Basın mensuplarının aşk iddialarına ilişkin bilgi almak için ısrarlı soruları karşısında ünlü isim, “Yok öyle bir şey” demekle yetindi.

“HAYATIMDA KİMSE YOK”

Ayça Ayşin Turan, “Umut Bey (Evirgen) film çekecekmiş, sizi de başrolde düşünüyormuş” sözleri üzerine ise “Arkadaşlar gerçekten hayatımda kimse yok. Olsa saklayacağım bir durum da yok. Ben bunları konuşmayı zaten sevmiyorum” açıklamasını yapıp, aracına bindi ve oradan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir