Gönül Dağı dizisi 88. yeni bölümde Selma ve Taner’e ne olacak? Gönül dağı ne zaman yayınlanacak? Gönül dağı dizisinde ne oluyor?

Selma ve Taner, Yasemin’in İftira Atmasıyla Kasabalılardan Tepki Alır. Zor Zamanlar Yaşayan Selma’nın Kararı Ne olacak ? Ramazan, Hüseyin’in Dükkanı Mühürlenince Münir’e Tepki Gösterir… Veysel ve Cemile, Yolculuk Dönüşü Neyle Karşılaşacaklar?

Gönül Dağı’nın 88. Bölümünün özeti ise şöyle: “Selma ve Taner, Yasemin’in iftira atmasıyla kasabalılardan tepki alır. Zor zamanlar yaşayan Selma’nın kararı ne olacaktır ?

Ramazan, hapiste olan babası Hüseyin’in dükkanı mühürlenince kayınpederi Münir’e tepki gösterir. Bu durum Asuman ve Ramazan’ı nasıl etkileyecek?

Veysel ve Cemile, Muammer’in arkadaşının vefat haberini alırlar. Muammer’in arkadaşının kendisinde bir emaneti olduğunu söylemesiyle ikili yola çıkarlar.

Yağmur’u yolculuğa çıkmadan Dişçi Musa’ya emanet eden ikili, döndüklerinde neyle karşılaşacak?”

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda, Ecem Özkaya, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Zümre Meğreli, Sait Seçkin, Güliz Aybay, Öznur Yağcı, Hande Nur Tekin, Sevilay Gültekin, Beril Karademir, Samet Arda Mercan, Ali Toptaş, Sercan İnceer, Mücahit Koçak, Cengiz Sezgin, Melis Sevinç, Eren Can Vurucu, Faruk Karagül, Merve Yıldız, Özlem Mert Köseoğlu, Kadir Bertan, Mustafa Şahin rol alıyor.

Gönül Dağı’nın 88. Bölümü, 11 Mart Cumartesi akşamı saat 20:00’de TRT 1’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir