Yaşadıkları Aşk Üçgenleri ve Yasaklarla Gündeme Damgasını Vuran Ünlülerin Ortak Özelliği Meğerse Burçlarıymış!

Üzerinden yıllar geçse de bu gözlerimizin silemeyeceği ve akıllarımızdan hiç çıkmayan o dolu dizgin aşk yaşayan ünlü çiftlerle ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı. Ne kadar fırtınalı aşklar yaşamış olsalar da ayrılık kapıyı çalınca eski sevgililerine dönen, anında yeni ilişkiye başlayan o isimlerin hepsi mi Yengeç burcu olur?! Hazırlarken bizim de en az sizin kadar şaşırdığımız ismi yasak aşk üçgenlerine karışmış, birini unutup yine ötekinin kapısına kul olmuş Yengeç burcu ünlülerin aşk listesi…

1. Önce Sezen Aksu, Uzay Heparı ve Yıldız Tilbe üçgeninden bahsedelim. Yıllar geçse de unutulmayacak bir hüzünlü aşk hikayesi bu…

Sezen ile aşk yaşamaya başlayan Uzay bir gece Sezen’in İzmir’de keşfettiği ve yanına aldığı Yıldız ile birlikte oldu. Her ne kadar ilişkilerinde ayrılık çanları çalsa da günümüze uzanan bu yasak aşkın buzları henüz eridi.

Merak edenler için Yıldız da, Sezen de Yengeç burcu kadını…

24 Temmuz doğumlu bir Aslan burcu olan Uzay Heparı, bu iki güzel Yengeç kadınının ortak hikayesi oldu.

2. Boğa burcu Cem Yılmaz kalbini önce Defne Samyeli’ye ardından Serenay Sarıkaya’ya kaptırmıştı…

Her ikisi de 1 Temmuz doğumlu iki anaç Yengeç kadını Yılmaz’ın kalbini çaldı ancak sonu ayrılıkla biten fırtınalı bir aşk hikayesi olarak akıllarda kaldı.

3. Prenses Diana kendisi gibi Yengeç burcu olan Kraliçe Camilla’nın yerindeydi…

Birleşik Krallık kralı III. Charles bir Akrep erkeği. Akrep burçları ile Yengeç burçları arasındaki uyum ve çekimi inkar etmek epey zor. Bu yarım kalan aşk hikayesi de Akrrep-Yengeç çekimine adeta örnek niteliğinde.

Diana kraliyete gelin olarak geldikten sonra baskılar nedeniyle zor zamanlardan geçmiş ve ayrılığın ardından feci bir trafik kazasında hayatını kaybetmişti.

Öyle ki Camilla, Elizebeth’in ölümünün ardından tahta çıktığında dahil Diana’nın gölgesi peşini bırakmamış ve insanlar Diana’nın kraliçe olması gerektiğini hatırlatmıştı. Yengeç laneti…

4. Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra Ayça Çağla Altunkaya ile yeni bir ilişkiye yelken açmıştı.

Ne tesadüf ki Ilıcalı, aynı gün ve aynı derecelerde doğmuş Yengeç burcu kadınını hayatına aldı.

Şeyma Subaşı ve Ilıcalı evliliği ve yasak aşk serüveni bolca gündemi meşgul ederken yeniden Ayça Çağla Altunkaya’nın hem fiziksel hem de diğer özellikler açısından Subaşı’na benzemesi oldukça ilgi çekici.

5. Geçmiş yılların bu tutkulu aşk hikayesini hatırlar mısınız? 1992 yılında ise büyük aşk yaşadığı Haluk Bilginer’le evlenen Zuhal Olcay, Bilginer’in Aşkın Nur Yengi ile birliktelik yaşadığı dedikoduları yayılınca çift, 2004 yılında evliliklerini noktalamıştı.

Bilginer ise birkaç yıl sonra Aşkın Nur Yengi ile evlenmişti. Olcay, yıllar sonra aldatılma iddialarını doğrulayacak şekilde konuştu.

Bilin bakalım bu hikayede Yengeç burcu var mı? Elbette…

Olcay 10 Ağustos doğumlu bir Aslan kadını, Bilginer ise İkizler burcu… Bu hikayenin Yengeç’i ise Aşkın Nur Yengi…

6. Ah be Deniz…

1 Temmuz doğumlu bir Yengeç kadını olan Deniz Seki’nin ne aşkta ne de özel hayatında bir türlü yüzü gülmedi. Yasak aşkları ve cezaevine girip çıkmalarıyla yıllardır gündemden düşmeyen Deniz Seki, evli ve çocuklu olan Hüsnü Şenlendirici ile aşk yaşamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir