Yasak aşk çok konuşulmuştu! Kenan Tosun ve Ümran Seyhan el ele poz verdi

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda bir erkekle yürüyüş yaparken görüntülenmişti. Söz konusu kişinin Serpil Tosun’la evli olan, Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun olduğu ortaya çıkmıştı.

“ALLAH’A HAVALE EDİYORUM”

Yazlık evlerinde bir araya gelen ve ailece görüşen Seyhan Ümran ile Kenan Tosun’un arkadaşlığının bir süre sonra aşka dönüştüğü iddialarıyla ilgili konuşan Serpil Tosun, “Her şey doğru. Konuşacak bir durum yok. Allah’a havale ediyorum onları” demişti.

“BOŞANDIK, KİMSENİN HABERİ YOK”

“Müge ve Gülşen’le 2 Sayfa” programına konuşan Kenan Tosun evliliğinin bittiğini açıklamıştı:

1 ay önce boşandık. Kimsenin haberi yok. İlk defa söylüyorum. Anlaşmalı olarak boşandık. O konu kapandı. Zaten boşanma arifesine gelmişti bizim evliliğimiz. Ne konuşsak yanlış anlaşılır. Görüyorsunuz Ümran Hanımla beraber ve mutluyuz. Sizler bir şeyler yazıyorsunuz ama öyle bir şeyler yok. 3 aydır birlikte yaşıyoruz. Yerimiz belli. Kimseden kaçmıyoruz. Çocuklarla küslük yok. Olamaz da… Hiç görüşmez olur muyuz?

KÜSLÜK SONA ERDİ

Aylar sonra Cansu Tosun’un babası ile aralarındaki küslüğe son verdiği ortaya çıkmıştı. Cansu Tosun, aralarındaki buzları erittiği babası ve oğlu Marsel ile gezintiye çıktıkları Nişantaşı’nda ilk kez objektiflere yansımıştı.

EL ELE!

Kenan Tosun, uğruna 35 yıllık evliliğini bitirdiği Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile önceki gün Nişantaşı Citys çıkışı el ele objektiflere yansıdı. Basın mensuplarını fark edince el ele tutuşup adete poz veren ikili, soruları cevapsız bırakıp alışveriş turuna çıktı. 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir